A.R.R ARAÇ BOYA KORUMA

Temizleme - Yüzey Hazırlama - Parlatma, Boya Koruma - Bakım aşamalarından oluşan 5 aşamalı bir Koruma Paketidir. Genellikle kullanılmış aracı olan ve şimdiye kadar Boya güzelleştirme ve Boya Koruma hizmeti almamış müşterilere tavsiye ediyoruz.

İlk olarak araç yıkanır ve kurutulur. Boya yüzeyine yapışmış bulunan kimyasal atıklar, oksit tozları, organik maddeler,ARR Ekibi tarafından özel ekipman ile temizlenir. Uygulamada kullanılan çift başlı parlatma cihazı sayesinde teknisyenin araç boyasına zarar verme olasılığı minimize edilir, boya hasarlarının özelliğine göre farklı kalınlıkta pasta ve cila ürünleri kullanılarak araç showroom parlaklığına kavuşur. Daha sonra, araç boyası, metal ve lastik gibi dış aksamları nano teknoloji çift aşamalı özel bir ürünle yaklaşık en az 3 (üç) yıl süre ile güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korunur ve sürekli olarak parlaklığını muhafaza eder. Bu süre içersinde boya yüzeyine herhangi bir parlatma işlemi yapılması gerekmez.

TELEFON VEYA SİTEMİZ ÜZERİNDEN LÜTFEN RANDEVU TALEP EDİNİZ.


cam filmi bursa ,bursa cam filmi,bursada cam filmi,cam filimleri bursa ,kaput filmi bursa ,bina filmi bursa,fabrika cam koruma filmi bursa,apartman cam koruma filmi bursa,kamyon cam filmi bursa ,tır cam filmi bursa ,oto cam filmi bursa,okul cam fimi bursa,dershane cam filmi bursa,tıp merkezi cam filmi bursa,hastane cam filmi bursa,pastane cam filmi bursa,ev cam filmi bursa ,oto cam filmi bursa,araba cam filmi bursa,monitör koruyucu cam filmi bursa,boyayı koruyan cam filmi bursa, boyanın çatlamasını engelleyen cam filmi bursa, araç kaplama bursa , bursa araç kaplama , cam tavan görünümlü bursa , araç giydirme bursa ,mat araç kaplama bursa , parlak araç kaplama bursa , sedefli araç kaplama bursa , ofis cam filmi bursa , ev cam filmi bursa , balkon cam filmi bursa , dış cephe kaplama cam filmi bursa , aynalı cam filmi bursa , siyah cam filmi bursa , nano seramik kaplama bursa , seramik kaplama bursa ,boya koruma bursa , pasta poliş bursa ,detay temizlik bursa , dekoratif cam filmi bursa , kaput koruma film bursa , karbon kaplama bursa