A.R.R LLUMAR DEKORATİF CAM FİLMLERİ

LLumar dekoratif film, çok daha uygun maliyetlerle camların özel bir işlemden geçmiş gibi özel desenli .görünmesini sağlar. Canlı renkleri, görsel effektleri ve grafik desenleriyle işyerlerinin ve evlerin cam yüzeylerine istenildiği şekilde dizayn alternatifleri sunmaktadır Ticari mekanlarda, özel alanların oluşmasına ve güvenliğin çoğalmasına imkan vermektedir.Tüm bina ev pencerelerine, kapılara ya da oda ayıraçlarına renk ve canlılık yaratır.


LLumar dekoratif cam film, değişik renk ve desen çeşitleriyle her türlü zevke uygun olarak dizayn edilir; kırmızı, sarı, yeşil, mavi, bronz, beyaz, siyah, mat, buzlu renkler. Herhangi bir rengi veya tüm renkleri herhangi başka bir rengin üstüne sıçratarak kombine etme şansı sağlamaktadır. Böylece kendi özel filminizi elde etmiş olursunuz. Bu lekeler ister dağıtılarak, ister bir yere odaklı ya da tamamını kapatacak şekilde oluşturabilinir.


TELEFON VEYA SİTEMİZ ÜZERİNDEN LÜTFEN RANDEVU TALEP EDİNİZ.


cam filmi bursa ,bursa cam filmi,bursada cam filmi,cam filimleri bursa ,kaput filmi bursa ,bina filmi bursa,fabrika cam koruma filmi bursa,apartman cam koruma filmi bursa,kamyon cam filmi bursa ,tır cam filmi bursa ,oto cam filmi bursa,okul cam fimi bursa,dershane cam filmi bursa,tıp merkezi cam filmi bursa,hastane cam filmi bursa,pastane cam filmi bursa,ev cam filmi bursa ,oto cam filmi bursa,araba cam filmi bursa,monitör koruyucu cam filmi bursa,boyayı koruyan cam filmi bursa, boyanın çatlamasını engelleyen cam filmi bursa, araç kaplama bursa , bursa araç kaplama , cam tavan görünümlü bursa , araç giydirme bursa ,mat araç kaplama bursa , parlak araç kaplama bursa , sedefli araç kaplama bursa , ofis cam filmi bursa , ev cam filmi bursa , balkon cam filmi bursa , dış cephe kaplama cam filmi bursa , aynalı cam filmi bursa , siyah cam filmi bursa , nano seramik kaplama bursa , seramik kaplama bursa ,boya koruma bursa , pasta poliş bursa ,detay temizlik bursa , dekoratif cam filmi bursa , kaput koruma film bursa , karbon kaplama bursa